Haber

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Lapseki’de oyunu kullandı

AK Parti Kümelenme Başkan Yardımcısı Bülent Turan, Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde ikinci tip cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullandı.

Bülent Turan, babası Sadettin, annesi Sebahat, eşi Kevser ve oğlu Ali Asaf Turan ile Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Ortaokuluna geldi.

1014 numaralı sandıkta ailesiyle birlikte oy kullanan Turan, gazetecilere seçimlerin demokrasinin bayram günleri olduğunu söyledi.

Bugünün aynı zamanda bayram olduğunu ifade eden Turan, “Çanakkale’mizde sefer döneminde de olağanüstü bir sorun yaşanmadı. Bugün aldığımız bilgilere göre olağanüstü bir durum yok. İnşallah milletimiz oyunu kullanır. Türkiye’nin geleceğine sahip çıkacaktır.Sonuç her zaman olacaktır.Birlikte saygı duyacağız.Ama milletin irfanına ve irfanına güveniyorum.En doğru kararı vereceğine inanıyorum.Umarım seçimler kazasız biter. , bela, demokrasiye ve demokrasi kültürümüze yakışır bir biçimde. Esasen bilirsiniz, bir pusula, iki mühür. Bundan dolayı çok daha hızlı bir sayım yapılır. “Sonuçlar daha erken belli olur. Tüm milletimiz çok geç olmadan kararını öğrenecektir.” dedi.

Başta gazeteciler olmak üzere herkesi oy kullanmaya davet eden Turan, “Oy vermek için geç kalmayın. Saat 17.00’ye kadar oylarımızı verelim. Basın mensuplarımıza, görevdeki arkadaşlarımıza, tüm milletimize mutlaka söylüyorum. Bazen görevin yoğunluğu ve yükü nedeniyle ihmal edilebiliyor.” . Kesinlikle herkes görevini yapmalı, oyunu kullanmalı.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu