Yaşam

MasterChef Türkiye All Star’da bir ilk yaşandı! Tüm yarışmacılar ikinci tura yükseldi

MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümünde jüri ekibi Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve konuk Ömür Akkor, kazanan oldu. Birinci tipte istenilen yemeği başarıyla pişiren yarışmacılar, oy Onsuz, tüm takım ikinci sınıfta kaldı. Bu durumun ilk kez yaşandığını söyleyen Yalçınkaya, “MasterChef tarihinde bir ilk. Bir daha görür müyüz bilmiyorum.”

TÜM YARIŞMACILAR TAM NOT ALDI

MasterChef Türkiye All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde ana kadro seçmeleri devam ederken, yarışmacılardan Spring Rice ve Red Barbun yapmaları istendi. Yemeği verilen tarife göre hazırlayan yarışmacılar şeflerden tam not aldı. Olağan kurallarda birinci ilaçta istenilen yemeği yapan yarışmacılar ikinci tipte ortada kalır ve tekrar eleme oyunu oynanır. Ancak son oyunda tüm yarışmacılar başarılı olunca tüm isimler elenmeden ikinci cinsiyette bir kez daha efor sarf etti.

“MASTERCHEF TARİHİNDE BİR İLK”

Mehmet Şef, tüm yemeklerin çok beğenildiğini ve ayrım yapamadıklarını belirterek, “Bu MasterChef tarihinde bir ilk. Bir daha görür müyüz bilmiyorum. Çekiyoruz. Hepiniz ikinci tura.” İkinci ilaçta bulgur ve kayısı ile yaratıcı ve lezzetli bir yemek yapmaya çalışan Esra Tokelli ana kadroya girmeye hak kazandı.

haber-yumurtalik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu