Teknoloji

Vodafone’dan Faturasız Müşterilere Yeni Yıl Çekilişi Kampanyası

Vodafone faturasız müşterilerine yeni yıla özel çekiliş kampanyası düzenliyor. Müşteriler, 8 Ocak 2023 tarihine kadar yapacakları her 50 TL’lik yükleme veya “Kolay Paket” alışverişi için çekiliş hakkı kazanacak. Vodafone Yanımda uygulamasından yapılacak indirmelerde çekiliş hakkı ikiye katlanacak. Büyük ödül 2022 BMW 118i Sportline otomobil olacak.

Türkiye’nin dijitalleşmesine öncülük etme vizyonuyla faaliyet gösteriyor Vodafon, müşterilerine dijital dünyada fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone’un yeni yıla özel düzenlediği çekiliş kampanyasında faturasız müşteriler 8 Ocak 2023’e kadarne yaparlarsa yapsınlar 50 tl “Kolay Paket” indirmeniz veya satın almanız karşılığında çekiliş hakkı kazanacaksınız. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılacak yüklemelerde çekiliş hakkı ikiye katlanacaktır. Noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda 1 kişiye 2022 model BMW 118i Sportline otomobil, 3 kişiye Casper Excalibur oyun bilgisayarı ve 10 kişiye Samsung Galaxy Z Flip 4 akıllı telefon hediye edilecek.

kampanyayı değerli kılan Vodafone Türkiye Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin,söz konusu:

“Vodafone olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve kullanım alışkanlıklarına göre kişiye özel, bütçeye uygun ve avantajlı teklifler sunmaya devam ediyoruz. Faturasız müşterilerimiz için düzenlediğimiz yılbaşı çekilişinde ‘Vodafone’da paranız değerlidir’ anlayışıyla müşterilerimize bütçelerine özel kampanyalardan yararlanırken hediye kazanma fırsatı sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz TL yükleme veya ‘Kolay Paket’ satın alma alışkanlıklarını araba, oyun bilgisayarı veya akıllı telefon kazanma şansına çevirebilirler. Amacımız müşterilerimize yeni yıla yeni umutlarla başlamaları için ikramlar sunmaktır. Tüm faturasız müşterilerimizi TL veya Kolay Paket yükleyerek yılbaşı çekilişimize katılmaya davet ediyoruz.”

Vodafone Yanımda ile çifte sağa çekme

Vodafone’un ön ödemeli müşterilere özel yeni yıl çekilişi kampanyasında müşteriler, sahip oldukları her şeye sahip oluyor. 50 tl “Kolay Paket” indirmeniz veya satın almanız karşılığında çekiliş hakkı kazanacaksınız. Müşterilerin satın aldıkları paketlerin fiyatlarına göre çekiliş hakları ve kazandıran bahtlar da artacaktır. Müşteriler, işlemlerini Vodafone Yanımda’dan yaptıkları takdirde iki kat çekiliş hakkı kazanırlar. Çekilişe katılmak için kolay paket satın almak veya TL yüklemek dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.

Aşmayı önler

Vodafone’un 4 yıl önce hayata geçirdiği “Faturasız Kolay Paket” çalışmaları ile müşteriler TL yükleme yerine kredi/banka kartı ile istedikleri paketi doğrudan satın alarak, paketteki hakları bitene kadar veya paket sona erer. Ön ödemeli olarak satın aldıkları bu paketler, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılarken, kalan TL bakiyesinin taşması veya istenmeden tükenmesi gibi sorunların da önüne geçiyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu