Yaşam

Al Sancak 5.Bölüm İzle Ekranı: Al Sancak Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Al Sancak 5. bölümüyle izleyici karşısına çıktı! Bozdağ Sinema’nın tezli yapımı Al Sancak, bu bölümüyle izleyenleri ekrana kilitledi. Başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali’nin paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Can Emre oturuyor. Al Sancak dizisinin dikkat çeken senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan kaleme alıyor. Dün akşamki yeni bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Al Sancak 3. bölüm tek parça full izleme ekranı.

TRT 1 ekranlarında nefes kesici izlenen Al Sancak dizisi 5. bölümde neler yaşandı?

Al Sancak 5. bölüm özeti:

Al Sancak 5. bölümde: Mithat, Nadia’nın yaşadığını öğreniyor! Ali, Nadia’nın ailesine girmesine kızıyor!

Nadia ve Ali tartışıyorlar. Bu tartışma sırasında Ali hiç beklemediği şeyler duyacaktır. Nadia’nın kendisine bir bedel ödediğini ve onunla ilgilendiğini duyan Ali’nin vicdanı sızlamaya başlar.

Ali, Nadia’nın gidişini karşılayabilecek midir? Bahar, Süleyman’ı ikna etmeye çalışıyor. Bahar ve Süleyman’ın ilişkisi yeni bir boyuta gelir. Peki Bahar’ın çabaları Süleyman’ı ikna edebilecek midir?

Berna, Ali’nin evini ziyaret eder. Ali’nin evde olmamasından yararlanan Berna, Ali’nin gizli dünyasını keşfeder. Etrafta dolaşırken garajda gizlenenlere tanık olur.

Pençe Timi ve Nadia kapana kısıldı! Ali’nin kendisine hâlâ güvenmediğini anlayan Nadia, füze tehdidini ortadan kaldırmak için kişisel bir operasyonda Travor ile iş birliği yapar.

Aslı’nın istihbaratıyla Travor’ın yerini bulan Pençe Timi, aynı anda aynı yere operasyon düzenler.

Operasyon sırasında Nadia ve Travor’ı birlikte gören Ali şok olur. Ali ile Nadia arasındaki tartışmaya tanık olan Selim, artık Ali’yle yüzleşmeye karar verir.

Al Sancak Bölüm 5 İzleme Ekranı

AL SANCAK SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

turgutlu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu