Haber

Hatay’da depremzedelere gidecek oyuncaklar Başkan Akkaya’ya teslim edildi

Kahramanmaraş ve 10 ilin etkilediği deprem bölgesindeki çocukları biraz daha eğlendirmek umuduyla bölgeye gönderilmek üzere Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya oyuncaklar teslim edildi.

Akşehirspor, Eğitim, Değerlerimiz, İzcilik, Rehberlik, Çevre ve Gençlik Kulübü Derneği (AKSEDİR) ve Akşehir Müftüsü Vahap Gazi Kur’an Kursu öğrencileri tarafından oyuncaklar bir araya getirildi.

AKSEDİR Derneği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Oyuncağım Senin Olsun” kampanyasıyla toplanan oyuncakları bugün Hatay’a gidecek olan Belediye Başkanımız Sayın Salih Akkaya’ya teslim ettik. Ayrıca kampanyada emeği geçen tüm hayırseverlere, Akşehir Müftüsü Vahap Gazi Kur’an Kursu 4 6 yaş öğrencilerimize ve öğretmenlerimize, kardeşlerinin acısını paylaşan tüm çocuklarımıza şükran ve şükranlarımızı sunarız. oyuncaklarını ve Akşehir Belediye Başkanımız Sayın Salih Akkaya’yı bağışladı.” denildi.

Vahap Gazi Kur’an Kursu öğrencileri, Akşehir Aksedir Derneği öncülüğünde yürütülen kampanyaya 650 adet oyuncak, 50 adet çocuk dilinde yazılmış özel mektup, hikaye ve boyama kitapları, takı-toka ve 15’li çanta olmak üzere 5 koli ürünle katkıda bulundu. kız kişisel bakım seti. .

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın da sözlerine yer verilen açıklamada Akkaka, “Depremde çocuklarımız büyük bir afet yaşadı. Biz de elimizden gelen desteği çocuklarımıza sağlayacağız. Onlara unutturmak için çaba göstereceğiz. Akşehir Spor, Eğitim, Varlıklarımız, İzcilik, Rehberlik, Çevre ve Gençlik Kulübü Derneği (AKSEDİR) ile Akşehir Müftülüğünün ‘Oyuncağım Olsun Vahap Gazi Kuran Kursu’ Sevgiler kampanyası, çok duygulu ve anlamlı ifadeler içeren koliler hazırladı.Kitaplar,hikayeler,kişisel bakım setleri var.Emeklerine sağlık.” söylendi.

habercamlihemsin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu