Haber

Selen Görgüzel: Hamdi’ye yeni kız arkadaşını sor

Eski eşi, yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan’dan boşandıktan sonra magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Selen Görgüzel, önceki akşam sahneye çıktı.

Görgüzel, konser öncesi soruları yanıtladı. Giydiği kıyafetle dikkat çeken ünlü isim tartışmalı açıklamalarda bulundu.

Seksi kıyafetleri nedeniyle her zaman eleştirildiğini söyleyen Görgüzel, “Bence tam bir kıskançlık. Ağırlıklarını taşıyamıyorlar! Hemen olumsuz yorumlar yapıyorlar.”söz konusu.

“Boşanalı bir yıl oldu”

Aşk hayatı ve günümüz aşkları hakkında da yorum yapan Selen Görgüzel, “Sürekli ayrılıp barışıyorlar. İki gün sonra herkes birbiriyle anlaşıyor.o güldü.

“Hala beni soruyorsun”

Geçen yıl eşi Hamdi Alkan ile evliliğini sonlandıran Selen Görgüzel’e ayrılık sebebinin geçtiğimiz yıllarda bir tiyatro oyunundaki öpüşme sahnesi olup olmadığı sorulduğunda şu yanıtı vermişti: “Bir ilişkide insanın rahatsız olduğu şeyler varsa bunu medeni bir dille dile getirir. İki taraf da birbirini anlar ve bu yanlışa devam etmez. Uzun zaman oldu. Bence bu konuyu konuşmayalım. Ona yeni kız arkadaşını sor. Bence hala beni soruyorsun.”

Demet’i sevmiyordu.

Görgüzel, Demet Akalın’ın son dönemde giydiği elbiseden de bahsetti. Geçen gün giymişti, keşke giymeseydi. Ama eleştirmek bana düşmez.”ifadeleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu